hga
09 بهمن 1401 - 10:47

واکنش چمران به لیست استخدام ۴۵۰۰ نفر نیرو در شهرداری تهران

رئیس شورای شهر تهران به انتشار لیست استخدام ۴۵۰۰ نفر در مجموعه شهرداری تهران در این دوره واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، مهدی چمران امروز در حاشیه برگزاری یکصد و بیست و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در ارتباط با دستور جلسه شورا، اظهار کرد: نخستین دستور جلسه ارائه گزارش مالی شهرداری تهران توسط آقای کاشانی خزانه‌دار شورای شهر تهران خواهد بود.

وی تصریح کرد: در ادامه جلسه امروز انتخاب دو گروه برای مرکز پژوهش‌های شهرداری تهران و همچنین احتمال بررسی پرونده باغات از موضوعاتی است که به آن پرداخته خواهد شد.

رئیس شورای شهر تهران همچنین در ارتباط با بررسی بودجه در شورای شهر تهران گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان این ماه و پس از برگزاری جلسات کمیسیون تلفیق و برنامه و بودجه؛ لایحه بودجه 1402 در صحن شورا مورد بررسی قرار بگیرد.

چمران همچنین در ارتباط با انتشار لیست استخدام 4 هزار و 500 نفر نیروی جدید در این دوره از مدیریت شهری اظهار کرد: البته بنده اطلاعات دقیقی در مورد این موضوع ندارم اما معاون مربوطه آن در شهرداری تهران اعلام کرده که انتشار این لیست صحت ندارد و لیست ساختگی است.

وی گفت: البته به این معنا نیست که هیچکس در این دوره در شهرداری تهران استخدام و به‌کارگیری نشده است، منظور ما انتشار لیست اشاره شده است.

رئیس شورای شهر تهران همچنین در ارتباط با موضوع آلودگی هوا گفت: هفته گذشته نیز رئیس سازمان ملی استاندارد در صحن شورا حاضر شد و در واقع 22 و 23 دستگاه هر کدام وظایفی در ارتباط با قانون هوای پاک و موضوع آلودگی برعهده دارند که از آن جمله می‌توان به سازمان محیط زیست، سازمان استاندارد، وزارت نفت و ... اشاره کرد.

چمران در ارتباط با توسعه حمل و نقل عمومی در پایتخت نیز گفت: در این ارتباط نیز ما تلاش‌های خود را انجام می‌دهیم به طوری که از 630 دستگاه اتوبوس تا به امروز تنها 120 دستگاه به شهرداری واگذار شده است، به طوری که شهرداری تهران پیش‌پرداخت 630 دستگاه را واریز کرده است و امیدواریم با فعالیت مستمر سازندگان اتوبوس شرایط خوبی را داشته باشیم.

وی گفت: شهرداری تهران آمادگی دارد به هر میزان که اتوبوس ساخته شود، آن را خریداری کند حتی ما خریداری اتوبوس از شرکت‌های خارجی رانیز پیگیری می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1004297