hga
10 دی 1401 - 13:28

ارائه گزارش معاونت اجتماعی و فرهنگی در جلسه آتی شورای شهر

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از ارائه گزارش معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در یکصد و هجدهمین جلسه شورا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا نادعلی از ارائه گزارش معاونت اجتماعی و فرهنگی در جلسه آتی شورای شهر تهران خبر داد و گفت: یکصد و هجدهمین جلسه رسمی شورا، در روز یکشنبه یازدهم دی ماه سال ۱۴۰۱ در صحن شورا برگزار خواهد شد.

سخنگوی شورای شهر تهران افزود: در این جلسه پس از نطق پیش از دستور حجت‌الاسلام محمد آقامیری رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورا، محمد امین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گزارشی را در خصوص اجرای مصوبه استفاده از ظرفیت همکاری و مشارکت شهرداری تهران در حمایت از مشاغل خانگی تولیدی افراد در معرض آسیب ارائه خواهد داد.

وی تصریح کرد: بررسی گزارش حسابرس رسمی شورای شهر تهران در خصوص حسابرسی شهرداری مناطق ۱۳، ۱۴ و ۱۶ شهرداری برای سال‌های مالی ۱۳۹۶ لغایت ۱۳۹۹ و قرائت گزارش کمیسیون برنامه و بودجه در خصوص این گزارش‌ها بخش دیگری از جلسه یکصد و هجدهم خواهد بود.

وی با اعلام بررسی هفدهمین صورتجلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران در صحن شورا، تصریح کرد: بررسی طرح اصلاح فرایندهای دبیرخانه کمیسیون ماده ۵ قانون تأسیس شورای عالی شهرسازی و معماری ایران و اصلاحیه بعدی آن با رویکرد تعادل میان منافع عمومی و خصوصی و قرائت گزارش کمیسیون شهرسازی و معماری در خصوص این طرح پایان بخش جلسه شورا خواهد بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 945480